KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834099
nr 1383 4099
Bengt Malmquist
(1928-2013), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på pannå, 22x28cm, yttermått inklusive ram: 25x31cm
Bengt Malmquist, svensk konstnär född 1928, död 2013.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:54:42
4/3 23:10:20
1.000 kr
8/3 12:24:08